Her kan du se alle vores hold.

Du kan også sortere på en holdtype ved at klikke på "Alle kategorier" og herefter vælge netop det hold, du vil vide, hvornår afholdes.

mandag d. 4. marts
10:00 - 11:00 Infotime /Infotime (Thorkild Herbert) Fitnesscenter, 1. sal
11:00 - 12:00 Infotime /Infotime (Thorkild Herbert) Fitnesscenter, 1. sal
13:00 - 14:00 Infotime /Infotime (Mikkel) Fitnesscenter, 1. sal
14:00 - 15:00 Infotime /Infotime (Mikkel) Fitnesscenter, 1. sal
17:00 - 18:00 Jumping fitness /Jumping fitness (Anita) Sal 1
17:00 - 17:45 Instruktion/Adgangskort /Instruktion/adgangskort (Torben) Fitnesscenter, 1. sal
17:45 - 18:30 Instruktion/Adgangskort /Instruktion/adgangskort (Torben) Fitnesscenter, 1. sal
18:00 - 19:00 Step /Step (Majken) Sal 1
18:10 - 19:10 Infotime /Infotime (Kasper) Fitnesscenter, 1. sal
19:00 - 20:00 Instruktion/Adgangskort /Instruktion/adgangskort (Anders) Fitnesscenter, 1. sal
19:00 - 20:00 Instruktion/Adgangskort /Instruktion/adgangskort (Nikolaj) Fitnesscenter, 1. sal
19:00 - 20:00 Yoga /Yoga (Tine Gladys) Sal 1
19:15 - 20:15 CrossGym /CrossGym (Rikke Bech) Hal B
20:00 - 21:00 Instruktion/Adgangskort /Instruktion/adgangskort (Anders) Fitnesscenter, 1. sal
tirsdag d. 5. marts
05:00 - 06:00 Spinning /Spinning (Neel) Sal 1
15:00 - 16:00 Infotime /Infotime (Victor) Fitnesscenter, 1. sal
16:00 - 17:00 Infotime /Infotime (Ronja) Fitnesscenter, 1. sal
17:00 - 18:00 Spinning /Spinning (Max) Fitnesscenter, 1. sal
18:00 - 19:00 Instruktion/adgangskort /Instruktion/adgangskort (Lea) Fitnesscenter, 1. sal
onsdag d. 6. marts
10:00 - 11:00 Infotime /Infotime (Thorkild Herbert) Fitnesscenter, 1. sal
11:00 - 12:00 Infotime /Infotime (Thorkild Herbert) Fitnesscenter, 1. sal
16:00 - 17:00 Instruktion/Adgangskort /Instruktion/adgangskort (Neel) Fitnesscenter, 1. sal
17:00 - 18:00 RIP /RIP (Mariah) Sal 1
18:00 - 19:00 Infotime /Infotime (Claus) Fitnesscenter, 1. sal
18:00 - 19:00 Instruktion/Adgangskort /Instruktion/adgangskort (Lena) Fitnesscenter, 1. sal
18:10 - 19:10 Infotime /Infotime (Kasper) Fitnesscenter, 1. sal
19:00 - 20:00 Ekstra yoga /Yoga (Tine Gladys) Sal 1
19:00 - 20:00 Infotime /Infotime (Claus) Fitnesscenter, 1. sal
19:00 - 20:00 Instruktion/Adgangskort /Instruktion/adgangskort (Lena) Fitnesscenter, 1. sal
torsdag d. 7. marts
05:00 - 06:00 Spinning /Spinning (Neel) Sal 1
16:00 - 17:00 Instruktion/Adgangskort /Instruktion/adgangskort (Dennis) Fitnesscenter, 1. sal
17:00 - 18:00 Jumping fitness /Jumping fitness (Lars Ole) Sal 1
17:00 - 18:00 Træning i centeret /Træning i centeret (Dennis) Fitnesscenter, 1. sal
18:00 - 19:00 Boost /Boost (Majken) Sal 1
19:00 - 20:00 CrossGym /CrossGym (Anders) Hal B
19:20 - 20:15 Ro i krop & sind /Ro i krop & sind (Majken) Mødelokalet på 1.sal
fredag d. 8. marts
10:00 - 11:00 Infotime /Infotime (Thorkild Herbert) Fitnesscenter, 1. sal
11:00 - 12:00 Infotime /Infotime (Thorkild Herbert) Fitnesscenter, 1. sal
15:30 - 17:00 RIP m.m. /RIP (Leif) Sal 1
16:00 - 17:00 RIP /RIP (Anders) Sal 1
17:00 - 18:00 Spinning /Spinning (Søren) Sal 1
lørdag d. 9. marts
09:00 - 10:00 Spinning /Spinning (Michael) Sal 1
10:00 - 11:00 Cirkeltræning /Cirkeltræning (Rikke Bech) Hal B
17:00 - 18:00 Instruktion/Adgangskort /Instruktion/adgangskort (Martin) Fitnesscenter, 1. sal
18:00 - 19:00 Instruktion/Adgangskort /Instruktion/adgangskort (Martin) Fitnesscenter, 1. sal
søndag d. 10. marts
10:00 - 11:00 CrossGym /CrossGym (Gry) Hal B
17:00 - 18:00 Infotime /Infotime (Philip Sukrit) Fitnesscenter, 1. sal
18:00 - 19:00 Infotime /Infotime (Philip Sukrit) Fitnesscenter, 1. sal
mandag d. 11. marts
10:00 - 11:00 Infotime /Infotime (Thorkild Herbert) Fitnesscenter, 1. sal
11:00 - 12:00 Infotime /Infotime (Thorkild Herbert) Fitnesscenter, 1. sal
13:00 - 14:00 Infotime /Infotime (Mikkel) Fitnesscenter, 1. sal
14:00 - 15:00 Infotime /Infotime (Mikkel) Fitnesscenter, 1. sal
17:00 - 18:00 Jumping fitness /Jumping fitness (Anita) Sal 1
17:00 - 17:45 Instruktion/Adgangskort /Instruktion/adgangskort (Torben) Fitnesscenter, 1. sal
17:45 - 18:30 Instruktion/Adgangskort /Instruktion/adgangskort (Torben) Fitnesscenter, 1. sal
18:00 - 19:00 Step /Step (Majken) Sal 1
18:10 - 19:10 Infotime /Infotime (Kasper) Fitnesscenter, 1. sal
19:00 - 20:00 Instruktion/Adgangskort /Instruktion/adgangskort (Anders) Fitnesscenter, 1. sal
19:00 - 20:00 Instruktion/Adgangskort /Instruktion/adgangskort (Nikolaj) Fitnesscenter, 1. sal
19:00 - 20:00 Yoga /Yoga (Tine Gladys) Sal 1
19:15 - 20:15 CrossGym /CrossGym (Kasper Bøje) Hal B
20:00 - 21:00 Instruktion/Adgangskort /Instruktion/adgangskort (Anders) Fitnesscenter, 1. sal
tirsdag d. 12. marts
05:00 - 06:00 Spinning /Spinning (Neel) Sal 1
15:00 - 16:00 Infotime /Infotime (Victor) Fitnesscenter, 1. sal
16:00 - 17:00 Infotime /Infotime (Ronja) Fitnesscenter, 1. sal
17:00 - 18:00 Spinning /Spinning (Max) Fitnesscenter, 1. sal
18:00 - 19:30 Instruktion/adgangskort /Instruktion/adgangskort (Lea) Fitnesscenter, 1. sal
18:15 - 19:15 Cirkeltræning /Cirkeltræning (Rikke Bech) Sal 1
onsdag d. 13. marts
10:00 - 11:00 Infotime /Infotime (Thorkild Herbert) Fitnesscenter, 1. sal
11:00 - 12:00 Infotime /Infotime (Thorkild Herbert) Fitnesscenter, 1. sal
17:00 - 18:00 RIP /RIP (Mariah) Sal 1
18:00 - 19:00 Infotime /Infotime (Claus) Fitnesscenter, 1. sal
18:00 - 19:00 Instruktion/Adgangskort /Instruktion/adgangskort (Lena) Fitnesscenter, 1. sal
18:10 - 19:10 Infotime /Infotime (Kasper) Fitnesscenter, 1. sal
19:00 - 20:00 Ekstra yoga /Yoga (Tine Gladys) Sal 1
19:00 - 20:00 Infotime /Infotime (Claus) Fitnesscenter, 1. sal
19:00 - 20:00 Zumba /Zumba (Lærke) Sal 1
19:00 - 20:00 Instruktion/Adgangskort /Instruktion/adgangskort (Lena) Fitnesscenter, 1. sal
torsdag d. 14. marts
05:00 - 06:00 Spinning /Spinning (Neel) Sal 1
16:00 - 17:00 Instruktion/Adgangskort /Instruktion/adgangskort (Dennis) Fitnesscenter, 1. sal
17:00 - 18:00 Jumping fitness /Jumping fitness (Lars Ole) Sal 1
17:00 - 18:00 Træning i centeret /Træning i centeret (Dennis) Fitnesscenter, 1. sal
18:00 - 19:00 Boost /Boost (Majken) Sal 1
18:00 - 19:00 Instruktion/Adgangskort /Instruktion/adgangskort (Martin) Fitnesscenter, 1. sal
19:00 - 20:00 CrossGym /CrossGym (Anders) Hal B
19:00 - 20:00 Instruktion/Adgangskort /Instruktion/adgangskort (Martin) Fitnesscenter, 1. sal
fredag d. 15. marts
10:00 - 11:00 Infotime /Infotime (Thorkild Herbert) Fitnesscenter, 1. sal
11:00 - 12:00 Infotime /Infotime (Thorkild Herbert) Fitnesscenter, 1. sal
17:00 - 18:00 Spinning /Spinning (Søren) Sal 1
lørdag d. 16. marts
09:00 - 10:00 Spinning /Spinning (Michael) Sal 1
17:00 - 18:00 Instruktion/Adgangskort /Instruktion/adgangskort (Martin) Fitnesscenter, 1. sal
18:00 - 19:00 Instruktion/Adgangskort /Instruktion/adgangskort (Martin) Fitnesscenter, 1. sal
søndag d. 17. marts
10:00 - 11:00 CrossGym /CrossGym (Gry) Hal B
17:00 - 18:00 Infotime /Infotime (Philip Sukrit) Fitnesscenter, 1. sal
18:00 - 19:00 Infotime /Infotime (Philip Sukrit) Fitnesscenter, 1. sal
mandag d. 18. marts
10:00 - 11:00 Infotime /Infotime (Thorkild Herbert) Fitnesscenter, 1. sal
11:00 - 12:00 Infotime /Infotime (Thorkild Herbert) Fitnesscenter, 1. sal
13:00 - 14:00 Infotime /Infotime (Mikkel) Fitnesscenter, 1. sal
14:00 - 15:00 Infotime /Infotime (Mikkel) Fitnesscenter, 1. sal
17:00 - 18:00 Jumping fitness /Jumping fitness (Anita) Sal 1
17:00 - 17:45 Instruktion/Adgangskort /Instruktion/adgangskort (Torben) Fitnesscenter, 1. sal
17:45 - 18:30 Instruktion/Adgangskort /Instruktion/adgangskort (Torben) Fitnesscenter, 1. sal
18:00 - 19:00 Step /Step (Majken) Sal 1
18:10 - 19:10 Infotime /Infotime (Kasper) Fitnesscenter, 1. sal
19:00 - 20:00 Instruktion/Adgangskort /Instruktion/adgangskort (Anders) Fitnesscenter, 1. sal
19:00 - 20:00 Instruktion/Adgangskort /Instruktion/adgangskort (Nikolaj) Fitnesscenter, 1. sal
19:00 - 20:00 Yoga /Yoga (Tine Gladys) Sal 1
19:15 - 20:15 CrossGym /CrossGym (Kasper Bøje) Hal B
20:00 - 21:00 Instruktion/Adgangskort /Instruktion/adgangskort (Anders) Fitnesscenter, 1. sal
tirsdag d. 19. marts
18:30 - 20:00 Ordinær Generalforsamling /Ordinær Generalforsamling (Nikolaj) Mødelokalet på 1.sal