Her kan du se alle vores hold.

Du kan også sortere på en holdtype ved at klikke på "Alle kategorier" og herefter vælge netop det hold, du vil vide, hvornår afholdes.

søndag d. 14. juli
17:00 - 18:00 Infotime /Infotime (Philip Sukrit) Fitnesscenter, 1. sal
18:00 - 19:00 Infotime /Infotime (Philip Sukrit) Fitnesscenter, 1. sal
mandag d. 15. juli
17:00 - 18:00 Jumping fitness /Jumping fitness (Anita) Sal 1
17:00 - 17:45 Instruktion/Adgangskort /Instruktion/adgangskort (Torben) Fitnesscenter, 1. sal
17:45 - 18:30 Instruktion/Adgangskort /Instruktion/adgangskort (Torben) Fitnesscenter, 1. sal
18:10 - 19:10 Infotime /Infotime (Kasper) Fitnesscenter, 1. sal
onsdag d. 17. juli
17:00 - 18:00 RIP /RIP (Mariah) Sal 1
18:00 - 19:00 Instruktion/Adgangskort /Instruktion/adgangskort (Lena) Fitnesscenter, 1. sal
18:10 - 19:10 Infotime /Infotime (Kasper) Fitnesscenter, 1. sal
19:00 - 20:00 Instruktion/Adgangskort /Instruktion/adgangskort (Lena) Fitnesscenter, 1. sal
torsdag d. 18. juli
15:30 - 16:30 Infotime /Infotime (Victor) Fitnesscenter, 1. sal
16:00 - 17:00 Instruktion/Adgangskort /Instruktion/adgangskort (Dennis) Fitnesscenter, 1. sal
16:00 - 17:00 Infotime /Infotime (Ronja) Fitnesscenter, 1. sal
17:00 - 18:00 Træning i centeret /Træning i centeret (Dennis) Fitnesscenter, 1. sal
lørdag d. 20. juli
17:00 - 18:00 Instruktion/Adgangskort /Instruktion/adgangskort (Martin) Fitnesscenter, 1. sal
18:00 - 19:00 Instruktion/Adgangskort /Instruktion/adgangskort (Martin) Fitnesscenter, 1. sal
søndag d. 21. juli
17:00 - 18:00 Infotime /Infotime (Philip Sukrit) Fitnesscenter, 1. sal
18:00 - 19:00 Infotime /Infotime (Philip Sukrit) Fitnesscenter, 1. sal
mandag d. 22. juli
13:00 - 14:00 Infotime /Infotime (Mikkel) Fitnesscenter, 1. sal
14:00 - 15:00 Infotime /Infotime (Mikkel) Fitnesscenter, 1. sal
17:00 - 18:00 Jumping fitness /Jumping fitness (Anita) Sal 1
17:00 - 17:45 Instruktion/Adgangskort /Instruktion/adgangskort (Torben) Fitnesscenter, 1. sal
17:45 - 18:30 Instruktion/Adgangskort /Instruktion/adgangskort (Torben) Fitnesscenter, 1. sal
18:10 - 19:10 Infotime /Infotime (Kasper) Fitnesscenter, 1. sal
19:00 - 20:00 Instruktion/Adgangskort /Instruktion/adgangskort (Nikolaj) Fitnesscenter, 1. sal
19:15 - 20:15 CrossGym /CrossGym (Kasper Bøje) Hal B
tirsdag d. 23. juli
18:00 - 19:30 Instruktion/adgangskort /Instruktion/adgangskort (Lea) Fitnesscenter, 1. sal
onsdag d. 24. juli
17:00 - 18:00 RIP /RIP (Mariah) Sal 1
18:00 - 19:00 Instruktion/Adgangskort /Instruktion/adgangskort (Lena) Fitnesscenter, 1. sal
18:10 - 19:10 Infotime /Infotime (Kasper) Fitnesscenter, 1. sal
19:00 - 20:00 Instruktion/Adgangskort /Instruktion/adgangskort (Lena) Fitnesscenter, 1. sal
torsdag d. 25. juli
15:30 - 16:30 Infotime /Infotime (Victor) Fitnesscenter, 1. sal
16:00 - 17:00 Instruktion/Adgangskort /Instruktion/adgangskort (Dennis) Fitnesscenter, 1. sal
16:00 - 17:00 Infotime /Infotime (Ronja) Fitnesscenter, 1. sal
17:00 - 18:00 Træning i centeret /Træning i centeret (Dennis) Fitnesscenter, 1. sal
lørdag d. 27. juli
17:00 - 18:00 Instruktion/Adgangskort /Instruktion/adgangskort (Martin) Fitnesscenter, 1. sal
18:00 - 19:00 Instruktion/Adgangskort /Instruktion/adgangskort (Martin) Fitnesscenter, 1. sal
søndag d. 28. juli
17:00 - 18:00 Infotime /Infotime (Philip Sukrit) Fitnesscenter, 1. sal
18:00 - 19:00 Infotime /Infotime (Philip Sukrit) Fitnesscenter, 1. sal